Opcje przeglądania
Producenci

Napędy do bram skrzydłowych

Napęd do bramy dwuskrzydłowej FAAC 414 Napęd do bramy dwuskrzydłowej FAAC 414
Producent: FAAC
Cena:

2 399,00 zł

szt.
zobacz więcej
Napęd do bramy dwuskrzydłowej FAAC 414 Napęd do bramy dwuskrzydłowej FAAC 414
Producent: FAAC
Cena:

2 349,00 zł

szt.
zobacz więcej

Oferujemy napędy do bram skrzydłowych w wielu różnych wariantach. Dzięki nim możliwe jest otwieranie bram bez wysiadania z pojazdu. W naszym sklepie zakupić mogą Państwo mechanizmy od wyłącznie uznanych w branży producentów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, do kontaktu z nami w przypadku jakichkolwiek pytań oraz do składania zamówień.

Czym są napędy do bram skrzydłowych?

Napędy do bram skrzydłowych to urządzenia służące do zautomatyzowanego otwierania i zamykania bram dwuskrzydłowych. Te specjalistyczne systemy pozwalają na bezdotykowe sterowanie bramami, co jest nie tylko wygodne, ale również zwiększa poziom bezpieczeństwa użytkowania bram. 

Napędy te składają się z silników elektrycznych i mechanizmów napędowych, które są montowane do każdego ze skrzydeł bramy, umożliwiając ich niezależne lub synchroniczne działanie. Systemy te mogą być aktywowane różnymi metodami – od tradycyjnych pilotów, przez panele sterujące, po nowoczesne rozwiązania mobilne i inteligentne systemy domowe.

Bramy skrzydłowe natomiast znane również jako bramy dwuskrzydłowe to typ bram, które składają się z dwóch ruchomych części, czyli skrzydeł, które otwierają się na zewnątrz lub do wewnątrz. Każde ze skrzydeł jest zamocowane na bokach wejścia i może być ręcznie lub automatycznie przesuwane w celu umożliwienia lub zablokowania dostępu. 

Jak wybrać napędy do bram dwuskrzydłowych?

Wybierając mechanizmy do bram dwuskrzydłowych, konieczne jest zwrócenie uwagi na aspekty, takie jak między innymi:

  • kompatybilność z bramą,

  • funkcjonalność centrali sterującej,

  • bezpieczeństwo użytkowania,

  • zawartość zestawu,

  • funkcje dodatkowe.

Wszystkie nasze produkty szczegółowo opisaliśmy po to, aby mogli Państwo podjąć dokładnie przemyślaną decyzję zakupową. W sytuacji natomiast, gdyby interesowały Państwa napędy do bram dwuskrzydłowych i potrzebowaliby Państwo wsparcia w trakcie podejmowania decyzji zakupowej, zawsze możemy wskazać najlepsze rozwiązania. 

Automatyka do bram dwuskrzydłowych — dlaczego nasza oferta?

Zakup napędu do bramy dwuskrzydłowej z naszego sklepu to dobry wybór między innymi ze względu na fakt, że udzielamy kupującym kompleksowego wsparcia. Ponadto spore znaczenie dla naszych klientów ma bogactwo asortymentu. Dzięki niemu możliwe jest wyselekcjonowanie idealnego mechanizmu do bramy dwuskrzydłowej. Spore znaczenie dla kupujących u nas ma także fakt, że błyskawicznie realizujemy wszystkie zamówienia. Nie będą zatem Państwo długo czekać na dostawę. Serdecznie zapraszamy do kontaktowania się z nami w przypadku jakichkolwiek pytań oraz do składania zamówień na naszej stronie internetowej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium